certyfikowane biuro rachunkowe

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania - zdalna księgowość

profesjonalne wsparcie biura księgowego

najwyższa jakość usług księgowych


  1. Strona główna
  2. >
  3. O nas

O nas

MIRACH to licencjonowane, cieszące się zaufaniem klientów biuro rachunkowe, Warszawa, Serock, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo i okolice to główny teren naszej działalności. Świadczymy swoje usługi księgowe online i stacjonarnie w Wieliszewie. Bezpieczeństwo i kompleksowość obsługi księgowej oraz płacowo-kadrowej to dla nas priorytet, wspieramy w prowadzeniu działalności i różnych etapach rozwoju zarówno spółki kapitałowe, osobowe, jak i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem współpracujemy z klientami tak, aby mogli się oni skupić na działalności swoich przedsiębiorstw, a wszelkie czynności księgowe i rachunkowe pozostawić naszym wykwalifikowanym i sprawdzonym pracownikom.Odpowiadając na potrzeby firm, prowadzimy także biuro rachunkowe, dzięki któremu wszelkich formalności można dokonać online, bez konieczności odwiedzania naszej siedziby biura rachunkowego pod Warszawą. Wysoka jakość usług, indywidualne podejście oraz realizacja oczekiwań przedsiębiorców to cechy, które charakteryzują nasze biuro. Wszelkie usługi realizowane są zgodnie z aktualnie obowiązującym stanem prawnym i z zachowaniem pełnej poufności. W trosce o dobro naszych klientów usługi objęte są ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, a nasze biuro rachunkowe posiada licencję Ministerstwa Finansów nr 62708/2013.
Czym się zajmujemy?

Aktywne wsparcie biznesu
Wspieramy przedsiębiorców w bieżącej księgowości i rachunkowości, a także pomagamy im rozpocząć działalność gospodarczą na etapie zakładania i rejestracji firmy lub spółki. Założenie firmy w Warszawie, Serocku, Nowym Dworze Mazowieckim, Legionowie i okolicach z naszym biurem rachunkowym jest proste, a jej prowadzenie przy współpracy z naszymi księgowymi – komfortowe. Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto czuje się niepewnie w zmiennych, nieustannie aktualizowanych przepisach podatkowych i regulacyjnych. Zajmujemy się także kwestiami związanymi z płynnością finansową, jednolitym plikiem kontrolnym i innymi.

Bezpieczeństwo rozliczeń
Certyfikat Księgowy nr 62708 /2013 wydany przez Ministra Finansów oraz ubezpieczanie prowadzenia działalności z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych to formalne potwierdzenie absolutnego bezpieczeństwa Twoich danych. Wykorzystujemy narzędzia księgowe wykonujące kopie zapasowe baz danych, nie ma więc ryzyka ich utraty. Jeśli korzystasz z naszych usług zdalnie, za pomocą biura rachunkowego online, wszystkie dokumenty i faktury pozostają w Twoim posiadaniu.

Biuro rachunkowe
Usługi księgowe online w Warszawie i nie tylko to jedna z form współpracy. Bez względu na to, gdzie Twoja firma działa i gdzie masz siedzibę, aby skorzystać z naszych usług księgowych wystarczy posiadać dostęp do internetu. Księgowość online to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy, wygoda dla przedsiębiorcy, który nie musi wychodzić z domu lub firmy, aby skutecznie skorzystać z obsługi księgowej i rachunkowej. w Warszawie lub innym mieście. Jak wygląda współpraca za pomocą zdalnego biura rachunkowego? Przygotowujesz faktury za dany miesiąc, skanujesz je zgodnie z naszymi wskazówkami i przesyłasz mailem lub za pomocą dedykowanej Twojej firmie platformy internetowej. Całą resztą zajmujemy się już my.

  • Przygotuj faktury za dany miesiąc,
  • Zeskanuj je według naszych wskazówek
  • Wyślij do nas mailem, albo na dedykowaną dla Ciebie platformę internetową. Tylko 3 kroki! Resztę zrobimy my.

Promocyjny pakiet START
Zdajemy sobie sprawę, że chcesz współpracować w zakresie księgowości ze sprawdzonym, pewnym biurem, dlatego, wierząc w wysoką jakość naszej obsługi, proponujemy sprawdzenie naszych usług księgowych, oferując na start pakiet promocyjny w niższej cenie.

Zaufanie
Możliwość powierzenia spraw księgowych zaufanym specjalistom i skupienie się na biznesie to ogromna zaleta. Zarówno stacjonarne biuro rachunkowe w Wieliszewie, jak i zdalne biuro rachunkowe w Warszawie online świadczy usługi takie jak prowadzenie ksiąg handlowych, Ksiąg Przychodów i Rozchodów, ewidencja ryczałtowa, usługi płacowe, sprawozdawczość. Zakres współpracy ustalamy indywidualnie, zgodnie z twoimi potrzebami i oczekiwaniami. Ty przekazujesz nam dokumenty i dbasz o rozwój swojej firmy, a my zajmujemy się wszystkimi formalnościami podatkowymi. Wiele firm ze stolicy, a także z miast takich jak Serock, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo i okolic nasze biuro rachunkowe ceni właśnie za najwyższy poziom obsługi księgowej.

Terminowość
Wybierając nasze biuro rachunkowe online lub stacjonarnie, stawiasz na rzetelność i terminowość wszelkich spraw księgowych i podatkowych. Komfortowe warunki przekazywania dokumentów oferujemy dzięki nowoczesnym, zdalnym technologiom. Obsługa księgowa w biurze pod Warszawą odbywa się płynnie, a usługi księgowe online zapewniają wygodę dostarczania plików w dogodnym dla Ciebie momencie.

Optymalizacja obsługi księgowej
Połączenie usług zdalnego biura rachunkowego z tradycyjną księgowością sprawiają, że proponowany przez nas model działania jest bezpieczny i wygodny przede wszystkim dla Ciebie. Łatwość przekazywania dokumentów, połączona z naszym doświadczeniem i wiedzą, wpływa na terminowe i płynne rozliczenie Twojej firmy. Księgowość online w Warszawie sprawia, że kontakt w celu dostarczenia dokumentów jest możliwy z każdego miejsca i w dogodnym dla Ciebie czasie.
Gwarancja

Jesteśmy pewni naszych kwalifikacji, gwarantujemy:

terminowość rozliczeń,
rzetelność i poprawność prowadzenia spraw księgowych,
wygodę i troskę o komfort współpracy,
oszczędność czasu naszych klientów,
bezpieczeństwo i pełną poufność,
elastyczność i indywidualne podejście.

Zachęcamy do kontaktu z nami zapoznania się z pełnym zakresem usług księgowych online – Warszawa, Serock, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo i okolice – oraz obsługi księgowej biura rachunkowego stacjonarnie, w Wieliszewie pod Warszawą.


Certyfikatyorły rachunkowości   


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 509 835 554

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Nasze atuty

Jakość usług | Oferujemy księgowość na najwyższym poziomie - rzetelne, terminowe i precyzyjne prowadzenie rozliczeń księgowych oraz spraw podatkowych.

Profesjonalna kadra | Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem z zakresu: podatków, rachunkowości i finansów, prawa pracy i ubezpieczeń.

Certyfikat Księgowy MF | Posiadamy Certyfikat Księgowy nr 62708 /2013 wydany przez Ministra Finansów.

Kompleksowe wsparcie | Wspomagamy przedsiębiorców w prowadzeniu firmy i zarządzaniu płynnością. Oferujemy zawsze aktualne i dostępne prognozy podatków do zapłacenia.

Ubezpieczenie OC | Posiadamy ubezpieczanie prowadzenia działalności z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych - polisą ubezpieczeniową OC
Biuro polecane przez iKsiegowosc24 Fakturuj bezpłatnie z iFaktury24 Gwarancja bezpieczeństwa danych z iBard24