certyfikowane biuro rachunkowe

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne wsparcie

najwyższa jakość usług


O nas

Licencjonowane Biuro Rachunkowe MIRACH dostarcza bezpiecznych i kompleksowych rozwiązań z zakresu rachunkowości i obsługi płacowo-kadrowej, które wspomogą działalność firm na każdym etapie ich rozwoju. Oferta współpracy adresowana jest zarówno do spółek kapitałowych i osobowych, jak i osób fizycznych prowadzących działalność, do wszystkich tych, którzy chcą skupić się na intensywnej działalności, oddając sprawy księgowe profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem.

Oferujemy wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Dbamy, aby nasi Klienci otrzymywali usługi zgodne z obowiązującym stanem prawnym.

Usługi oferowane przez biuro rachunkowe Mirach objęte są ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Posiadamy również licencję Ministerstwa Finansów nr 62708/2013 uprawniającą do prowadzenia biura rachunkowego.
Czym się zajmujemy?

Aktywne wsparcie biznesu
Wspomagamy przedsiębiorców w prowadzeniu firmy i zarządzaniu płynnością. Oferujemy zawsze aktualne i dostępne prognozy podatków do zapłacenia. Pomożemy odnaleźć się w zmieniającym środowisku podatkowym i regulacyjnym, w tym dotyczącym jednolitego pliku kontrolnego. Wspieramy w wielu aspektach prowadzenia firmy.

Twoje rozliczenia są z nami bezpieczne
Posiadamy Certyfikat Księgowy nr 62708 /2013 wydany przez Ministra Finansów oraz ubezpieczanie prowadzenia działalności z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych. Gwarantujemy bezpieczeństwo danych, dzięki posiadanym narzędziom samodzielnie wykonującym kopie zapasowe baz danych.

Promocyjny pakiet START
Wierzymy w jakość świadczonych przez nasze biuro rachunkowe usług, dlatego dajemy klientom możliwość sprawdzenia naszych usług księgowych w niższej cenie.

Możesz nam zaufać i skupić się na biznesie
Powierz prowadzenie swoich spraw księgowych profesjonalistom. Oferujemy prowadzenie ksiąg handlowych, Ksiąg Przychodów i Rozchodów, zajmujemy się również kadrami i płacami oraz szeroko rozumianą sprawozdawczością firm. Dopasowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Terminowe rozliczenia
Oferujemy księgowość na najwyższym poziomie - rzetelne, terminowe i precyzyjne prowadzenie rozliczeń księgowych oraz spraw podatkowych. Udostępniamy darmowy program internetowy do fakturowania oraz bezpieczną platformę do elektronicznej wymiany dokumentów.

Optymalizacja obsługi księgowej
Proponujemy nowoczesne połączenie księgowości tradycyjnej z internetową - bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić czas i prowadzić rozliczenia firmy odpowiedzialnie i terminowo.
Gwarantujemy!

Rzetelność
Terminowość rozliczeń
Dbałość o czas i terminy Klientów
Indywidualne, elastyczne podejście do Klientów
Poufność i dyskrecję
Bezpieczeństwo


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 509 835 554

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Nasze atuty

Jakość usług | Oferujemy księgowość na najwyższym poziomie - rzetelne, terminowe i precyzyjne prowadzenie rozliczeń księgowych oraz spraw podatkowych.

Profesjonalna kadra | Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem z zakresu: podatków, rachunkowości i finansów, prawa pracy i ubezpieczeń.

Certyfikat Księgowy MF | Posiadamy Certyfikat Księgowy nr 62708 /2013 wydany przez Ministra Finansów.

Kompleksowe wsparcie | Wspomagamy przedsiębiorców w prowadzeniu firmy i zarządzaniu płynnością. Oferujemy zawsze aktualne i dostępne prognozy podatków do zapłacenia.

Ubezpieczenie OC | Posiadamy ubezpieczanie prowadzenia działalności z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych - polisą ubezpieczeniową OC
Biuro polecane przez iKsiegowosc24 Fakturuj bezpłatnie z iFaktury24 Gwarancja bezpieczeństwa danych z iBard24